петок, 17 август 2018 | Вести денес: 2 ново

Јавноста со нетрпение чека да го види нејзиното бебе, а таа се пофали со ова (фото)

Јавноста е многу љубопитна кога станува збор за третото бебе во семејството Кардашијан – Вест, кое е родено на 15 јануари, па поради тоа со особено внимание се следат нејзините објави со надеж дека ќе го покаже своето трето дете. Но, наместо тоа, Ким објави нешто сосема поинакво – секси фотографија од нејзиниот кревет каде што акцент се става на нејзините популарни облини.

Night Cap

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top