недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 63 ново

Автомобил излета од патот во скопски Аеродром

Автомобил марка „Опел вектра“ излета од патот во скопски Аеродром во близина на хотел Русија.

На интернет страницата „Ѕидот на сообраќајниот срам“ се појави фотофрафија од автомобил кој засега поради неразјаснети причини излетал од патот и буквално се качил на металните стубчиња покрај патот.

Засега нема информации за причината или евентуално повредени лица.

Повеќе информации наскоро.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top