четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 17 ново

Во проѕирен фустан и без гаќички: Деми Роуз ги покажа раскошните атрибути

Деми Роуз на Инстаграм објави провокативна фотографија на која импресионира и воодушевува со сексапилот и шармот со кои располага.

Позирајќи во проѕирен фустан и без долна облека, во прв план го стави својот секси задник. Со позата ги истакна и своите гради во профил и својата раскошна насмевка, а крај фотката напиша: „Најубава работа која можете да ја носите е насмевката“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top