понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 54 ново

Најсрамните моменти од Водици во Македонија (видео)

Повторно мина тој ден во годината, а оваа 2018 и немаша толку многу комични ситуации како во минатото. Oва се Топ 5 фрлања по крст!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top