петок, 17 август 2018 | Вести денес: 2 ново

Ана сјае покрај овој човек, а реакцијата на Дарко ги изненади сите!

Ана Севиќ и Дарко Лазиќ со соопштение за јавноста потврдија дека се разведуваат, но дека заедно ќе се грижат за нивната ќерка, иако тие тргнаа по различни патишта.

Додека Дарко објавува снимки на кои пее песни посветени на Ана, таа се фрли на средување и дотерување на своето тело.

Редовно оди во теретана, а во се и помага личниот тренер.

Тие двајцата позирале со голема насмевка, па може да се каже дека Ана е задоволна како напредуваат нејзините тренинзи.

Она што сите ги изненади е дека Дарко ја лајкувал оваа фотографија, што значи дека пејачот уште ја поддржува својата сопруга од која се разведува.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top