сабота, 18 август 2018 | Вести денес: 0 ново

Ким го објави името на третото дете – светот вриска од смеа!

Со денови се нагаѓаше, но никој не успеа да погоди. Ким Кардашијан и Канје Вест конечно го објавија името на новородената ќерка.

Ќе се вика Чикаго Вест!

На својата апликација Ким го објави името на незјината ќерка Чикаго и изрази  благодарност на сурогат мајката која ја изнесе бременоста.

Името на третото дете на Ким предизвика низа подбивни  реакции на социјалните мрежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top