вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 95 ново

Мито

– За што те судеа? …
– За мито…
– А како те ослободија? …
– Со мито.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top