сабота, 18 август 2018 | Вести денес: 0 ново

И Заев на Водици скокна во Охридското езеро (фото)

Зоран Заев се искапи во советените води во Охридското езеро. Фотографијата ја објави Даме Ложанкоски на својот фејбук профил. Ложанкоски е поранешен претседател на ОО на СДСМ Струга.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top