понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 47 ново

Колата на Ферус Мустафов удира пешак, возачот бега, а доаѓа полиција…(видео)

Ферус има закажано снимање на Сител со својот оркестар, меѓутоа мора итно да оди до другото студио поради шминкање и стајлинг.

Во меѓувреме, колата во која се вози Ферус, удира пешак, а возачот бега од местото на инцидентот, по што Ферус си има работа со полицијата…

Оваа скриена камера е постара од 10 години, но деновиве повторно е актуелна на социјалните мрежи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top