вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 95 ново

Џерард Батлер откри кој се бакнува подобро: Џоли или Анистон (видео)

По Бред Пит, Џерард Батлер е вториот холивудски заводник кој ги бакнал Џенифер Анистон и Анџелина Џоли.

На актерот му беше поставено незгодно прашање во шоуто на Енди Коен – Кој подобро се бакнува, Анџелина или Џенифер?

По неколку секунди мислење и негодување да одговори, Џерард конечно кажа: „Џенифер Анистон.“

Со оглед на тоа што и со двете врвни актерки има романтични сцени, сосема е веродостоен неговиот одговор.

Во 2010-та со Анистон го снимаше Bounty Hunter, а во 2003-та со Џоли имаше љубовна сцена во Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life.

https://www.youtube.com/watch?v=29XqfW0AHdU

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top