вторник, 16 октомври 2018 | Вести денес: 95 ново

Хаос во семејството Кардашијан: Ким се скара со Кајли!

Ким Кардашијан на своето трето дете сака да му даде исто име како и Кајли Џенер на своето, за која американските медиуми тврдат дека е бремена.

Тие двете на своите деца сакаат да им дадат име Лав, или во превод Љубов. Канје од друга страна сака детето да се вика Донда по неговата мајка.

-Ким нема ништо против неговата мајка, но тоа име на неа едноставно не и се допаѓа- рекол извор близок на семејството.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top