недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 63 ново

Подводно домаќинство

Од дното на Охридското Езеро извадени:
гуми, шишиња, ќеси, шерпи, шпорети…
Му ебале мамата,… па може некој си живее доле!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top