сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 57 ново

Ја прашаа Шерон Стоун дали и неа некој ја малтретирал во Холивуд (ВИДЕО)

Шерон Стоун – „Основен инстинкт“ – секс симбол. Цели 40 години. Номинирана за Оскар и Златен глобус, Шарон Стоун беше една од најпознатите актерки од 90-тите. Во 2001 година едвај преживеа мозочен удар, а здравствената состојба речиси ѝ ја запре кариерата.  Втората шанса во животот на Стоун – растење на трите сина, отворен активизам и главна улога во новата минисерија на ХБО „Мозаик“.

Новинарот Ли Коуан ја отвора актуелната тема за сексуално вознемирување со прашањето „Не знам како да прашам, дали некогаш сте биле во таква ситуација? Да Ви биде непријатно?”

Проследете го нејзиниот одговор.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top