четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 69 ново

Адми Бајрам како султан на ромскиот бал во Александар Палас (видео)

Амди Бајрам се појави во гардероба на султан на овогодинешниот ромски бал во Александар Палас.

Видеото на кое Амди Бајрам е облечен како султан може да го погледнете на овој линк.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top