сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 8 ново

Никола Груевски на зимски одмор во Маврово (фото)

Никола Груевски, почесниот претседател на ВМРО ДПМНЕ зимскиот одмор го минува во македонскиот ски-центар Маврово.

Груевски со семејството ги користи деновите од зимскиот распуст на ќерките и во нивно друштво ужива во снегот на Маррово.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top