петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 92 ново

Босанец во теретана слатко ќе ве насмее (ВИДЕО)

Ако сте решиле да одите во теретана, не грижете се што не знаете да ги користите справите. Ви претставуваме одлично босанско видео со инструкции како да (не) се користат некои од нив.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top