сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 71 ново

Рада Манојловиќ позираше со сестра си, но погледот ќе ви бега само кон еден детаљ

Пејачката Рада Манојловиќ се почесто ги објавува најблиските од семејството. Нејзината сестра и е најголема поддршка и постојано е до неа за се што е потребно, пред се за сестрински разговор кој е незаменлив.

Деновиве убавата Рада го дополни својот Инстаграм со неколку фотографии со сестра си, на кои таа е во провокативно издание од кус фустан, додека сестра и скромна и ненаметлива.

Од приложеното тешко дека погледот ќе го задржите подалеку од долгите и голи нозе на Рада кои го имаат целосниот фокус од фотографијата.

Иако се сестри, тие воопшто не потсетуваат една на друга, Рада висока и згодна, додека нејзината сестра, нешто поситна, едноставна и не така маркантна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top