вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Најгуглани прашања за секс

Најмногу прашања имало за љубовни односи и секс:

1. Каде е Г-точката?

2. Како да ја доведете жената до лудило?

3. Може ли да се ослободите од херпес?

4. Како да се ослободите од гениталните брадавици?

5. Што е гонореја?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top