петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 96 ново

Теа Трајковска ги запали фановите со новите фотографии на Инстаграм (галерија)

Очигледно јасно е зошто се зголемува бројот на машки обожаватели на Инстаграм – профилот на младата и атрактивна пејачка Теа Трајковска.

Таа деновиве преку својот профил ги почести фановите со фотографија на која може да се види како ѕирка нејзиниот црн и специфичен градник.

Факт е дека Теа е вистинско освежување на нашата естрада, а ако се земат в предвид нејзините неколку авторски песни, пред неа претстои успешна и блескава кариера.

 

Not a casual Thursday 🐼

A post shared by Teodora Trajkovska (@theatrajkovska) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top