петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 92 ново

Сашко Коцев ги разнежни сите со фотографија од неговата ќерќичка (фото)

Минатата година за нашиот популарен актер Сашко Коцев беше посебна, тој го доби најубавиот подарок на светот а тоа е неговата ќерка Јоана.

Смилјана и Сашко ја добија ќерќичката минатата година во Октомври, а сега конечно актерот ја објави првата емотивна фотографија со неа.

Имено Сашко објави фотографија од нејзиното мало стапало и неговата рака, а на сите фанови многу им се допадна вакавата објава па фотографијата доби многу лајкови и коментари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top