вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 4 ново

Најубавата хрватска актерка ги разбесни сите со фотографијата со малата ќеркичка (фото)

Убавата хрватска актерка Јелена Вељача, важи за една од најубавите жени во Хрватска, а сега сите ги запрепасти со новата фотографија. Таа позираше до својата ќеркичка, гола во када, а поради тоа направи бура на социјалните мрежи.

Додека едни ја поддржаа, други удрија по неа дека фотографијата е сосема непристојна и ја прашаа дали така ќе прави и кога ќерка и ќе порасне.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top