вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 84 ново

Муабетот е евтин

– Што правите во врска со сиромаштијата во Македонија? …
– Муабет.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top