вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 4 ново

Хаусер и пијанистката Лола конечно ја објавија својата љубовна приказна (ВИДЕО)

Стјепан Хаусер и убавата пијанистка Лола Астанова сѐ повеќе време поминуваат заедно, а заедно биле и во Венеција, еден од најромантичните градови на светот.

Честото дружење и заедничките објави на социјалните мрежи привлекоа внимание, а обожавателите забележале дека меѓу нив е изразена хемија која не може да се сокрие.

Хаусер и Лола одлуиле да ја раскажат својата љубовна приказна во првиот заедички спот во кој ја интпрепетираат оригиналната тема од истоимениот филм „Љубовна приказна“.

Спотот го режирал Дарко Дриновац.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top