среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 99 ново

Еве како да уживате: Ова се најдобрите пози ако имате мал пенис (видео)

Многумина се прашуваат дали е битна техниката или големината, па еве го одговорот…

Постојат неколку секс пози кои се поефикасни од останатите кога момчињата имаат мал пенис. Тие помагаат за жените полесно да доживеат оргазам.

Во следново видео, со детален опис и анимација, погледнете ги позите за момците со мал пенис…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top