сабота, 17 февруари 2018 | Вести денес: 55 ново

Традиционално

– Ало брат, кај се падна паричката? …
– Кај извршителот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top