вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 4 ново

Секси и неодолива: Сузана Гавазова најави новитет на своето тело (фото)

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова со интересна фотографија најави дека е време за нов почеток и нов изглед.

Таа објави дека планира да стави уште една тетоважа на своето тело. Веќе има две- една на нејзината рака и една во пределот на градите.

Гавазова со селфи фотографија го овековечи моменот пред тетовирање, а што ќе истетовира останува да видиме.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top