сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 75 ново

Ќерката на Сталоне го сними најжешкото видео досега (видео)

Убавата деветнаесетгодишната Селин Сталоне, ќерката на славниот Силвестер Сталоне во минијатурен, црвен секси костим покажа како вежба пилатес за „Love“ магазинот.

Многумина сметаат дека ова е нејзиното најжешко издание досега, како и дека пред неа претстои блескава манекенска кариера.

Можете само да ја замислите реакцијата на нејзиниот татко после ова видео.

Погледнете:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top