вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 4 ново

Секс пози за да ги потрошите калориите од празничните ручеци (+18)

После сите тие калории кои ги внесовте изминативе неколку недели, редно време е да потрошите барем мал дел од нив. Ако сепак ве мрзи баш денес да вежбате, има алтернатива – секс.

Сексот согорува калории, па пред да се испружите на креветот, одвојте неколку минути за да пробате некоја од следниве пози:

Извор: Црнобело

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top