вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 30 ново

Јапонска божиќна музика сте слушале? (ВИДЕО)

Како и се друго што доаѓа од Јапонија, и божиќната музика е чудна и бизарна. Не само музиката како музика, туку целокупно, со амбиентот, изведувачот, со се – комплет!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top