вторник, 19 јуни 2018 | Вести денес: 2 ново

Лила Филиповска ни посака среќни празници со фотографија под елката

Популарната македонска водителка Лила Филиповска објави фотографија покрај својата елка.

Таа се приклучи на проектот среќа наменет за децата кои живеат во социјален ризик.

„И јас сум една од многуте кои се дел од новогодишната среќа на дечињата кои живеат во социјален ризик. Затоа што сите деца заслужуваат среќа. Не е доцна да се приклучиш во #проектсреќа и да бидеш и ти нечиј Дедо Мраз. Среќни празници“, напиша Лила во опис на фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top