сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 78 ново

Карлеуша и Лукас заедно пред 14 години (ФОТО)

Добро е познато дека пејачите Јелена Карлеуша и Аца Лукас се навистина блсики. Двајцата се редок показател дека на естрадното небо е можно  пријателството.

Но, ретки се оние кои знаат дека Јелена и Лукас биле блиски и пред заедничкиот ангаман во „Ѕвездите на Гранд“, а тоа го докажува фотографијата стара 14 години, која се појавила на друштвените мрежи.

Колку се изменети пејачите досега, што мислите?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top