вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 32 ново

Чудно, но Карлеуша се откажа од најскапата тезга

Јелена Карлеуша за разлика од своите колеги кои за Нова година настапуваат за да земат големи пари, вели дека ниедни пари на светот нема да ја премислат да не остане дома со семејството и со нив да ја дочека Новата година.

– На 31. јас традиционално останувам дома, со децата, покрај елка. Ние уживаме семејно, така ќе биде и сега, вели Карлеуша.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top