недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 38 ново

Северина ја бакна в уста познатата спортистка (фото)

Поп-пејачката Северина Којиќ со блиските пријатлки, меѓу кои и светскиот првак во диск Сандра Перковиќ, се забавуваше на популаниот „Адвент“ во Загреб. Севе и Сандра се опуштија малку повеќе, па за време на фотографирањето се бакнаа в уста. Спортистката фотографијата ја сподели на социјалните мрежи, а за помалку од 4 часа заработи повеќе од 3.000 лајка и низа коментари.

Кога ќе ја запознаеш Вистинската, искоментира Сандра во описот на објавената фотографија.

When you’ve met “THE ONE” ❤️ @severina #ChristmasSpirit #Love

A post shared by Sandra Perkovic (@discus70queen) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top