вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 34 ново

Домот на Марија Шерифовиќ ќе ве остави без зборови (видео)

Популарната пејачка Марија Шерифовиќ освен станот во Белград, поседува и стан во Виена за кој вели дека ѝ прираснал за срцето.

ако што самата вели, не го уредувала таа станот, бидејќи нема време за тоа. Станот е уреден во црно-бела комбинација.

Како изгледа внатрешноста погледнете во видеото:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top