сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 78 ново

Гламур: Сопругата на Аца Лукас го прослави полнолетството на ќерка си (фото)

На 24 декември, Соња Вуксановиќ, сопругата на Аца Лукас со која тој имаше скандал и го обвини дека ја претепал, направи журка за паметење за полнолетството на ќерка си Софија, која ја има од првиот брак со пејачот Жељко.

Соња за српските медиуми вели дека биле на белградски сплав, се забавувале, дошле сите сакани и тоа била журка за паметење.

Сите естрадни лица прават гламурозни забави, а досега најзапаметена беше онаа за полнолетството на ќерката на Цеца.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top