сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 75 ново

Роби Вилијамс гол им ги честита празниците на сите (фото)

Англискиот пејач Роби Вилијамс ги израдува своите верни фанови со фотографијата на која е гол.

Во текот на оваа година, музичарот Роби Вилијамс имаше многу тешки периоди, како што е мистериозна болест, за која помина 7 дена во интензивна нега.

Но, Роби остави сè лошо зад него, и тој одлучи да го поминат Божик во куќата и да се забавува.

Во свој стил, тој потполно гол застана пред елката, со голема насмевка на лицето.

Happy Christmas everyone! ✨🎄 Who wants a kiss under the mistletoe? 😉

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Роби под оваа секси фотографија напиша хумористична порака со која им честиташе празник:

“Среќен Божиќ за секого. Кој сака бакнеж подолу?”

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top