вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 32 ново

Ќе ја препознаете ли секси Марјана во спотот на Нови Дечки?! (видео)

Сите се сеќаваме на спорот на Нови Дечки за песната „Забава до бесвест“ но ретко кој памети дека во тој спот се појавува и денес познатата лото водителка Марјана Станојковска. Марјана во спотот сосема поинаква. Ја нема нејзината долга руса коса. Напротив, таа има темна кратка коса… Која е сексапилната Марјана во спотот на Нови Дечки?

Доколку не ви успеа да ја препознаете…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top