среда, 17 октомври 2018 | Вести денес: 94 ново

Што имаат завршено европските лидери: Почнете од бугарскиот (ФОТО)

Едни дипломирале или докторирале природни науки, други стекнале диплони на општествени науки, а само Бојко Борисов е пожарникар. Толку!

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top