вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 32 ново

„За сите што ни се во срцата, а не се со нас“, Каролина со нова песна (видео)

-За сите што ни се во срцата, а не се со нас…

И сите песни да стивнат, сите рози да се скинат, љубовта не исчезнува!

Се надевам дека ќе уживате во нашава топла приказна, прва од новиот албум што за Вас со огромна љубов го подготвуваме, вака поп пејачката Каролина Гочева на Фејсбук ја најави подготовката на новиот музички албум објавувајки и нова песна која се надеваме ќе биде уште една во листата со хитови на Каролина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top