сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 71 ново

На 43 години, Севе со тело ремек дело (видео)

Поп-пејачката Северина Којиќ има 43 години и изгледа совршено. Таа вчеравечер одржа концер во Словенија и на сите им покажа дека изгледа најдобро досега. Нејзината тајна? Строга дисциплина, секој ден трча на тренажна лента 1 час, не коснумира шеќер, ниту пак брашно. А резултатите се овие:

уабавина и здравје.мк

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top