сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 71 ново

Мажот ја снима под вода својата згодна сопруга, но доби непријатно изненадување (видео)

Непријатно изненадување: Мажот ја снима под вода својата згодна сопруга на медениот месец на Карибите.

Медениот месец на егзотично туристичко место знае да биде и непријатно искуство.

Погледнете го видео записот под вода:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top