вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Сите се кренаа на нозе: Анастасија се фати за микрофон и ја надмина и Цеца (видео)

Анастасија Ражнатовиќ повторно потврди дека знае да пее перфектно. Овој пат тоа го покажа додека уживаше во ноќната забава, каде и се фати за микрофон. Анастасија ги пееше хитовите на својата мајка Цеца.

❤❤❤

A post shared by В Р (@vexraz96) on

😻

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Najlepša devojka❤

A post shared by В Р (@vexraz96) on

🌍

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top