вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Принцот Хари го интервјуираше Обама (видео)

Неверојатно е реткост да се види вакво интервју, помеѓу поранешниот претседател на Америка и принцот Хенри!Принцот Хенри глуми новинар, па врши интервју на 44-от прецедател на Америка Барак Обама.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top