вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 30 ново

За максимално уживање во оралниот секс мора да ги пробате овие четири работи

Мислите дека знаете се за оралниот секс? Ова сигурно уште не сте го пробале?

1.Додајте малку забава

Додека ја задоволувате, пуштите некој филм за возрасни. Жените исто така ги сакаат како и мажите и нив тоа исклучително ги возбудува. Наместете се во положба во која таа ќе може да го гледа филмот, додека сте вие долу.

2. Имајте пристап на целото нејзино тело

Важно е да тргнете од нејзините раце, гради и стомак и потоа лесно да се спуштате долу. Чекајте да биде доволно возбудена и тогаш почнете…

3. Користете го своето опкружување

Додека таа седи на кујнскиот стол или на машината за алишта, спуштете се долу. Така најдобро ќе може да пружите задоволство.

4. Заменете ги местата

Наместо таа да седи или да лежи, вие бидете во лежечка положба. Таа нека биде над вашето лице, што посебно ќе ја возбуди, бидејќи во таа положба најдобор може да го почувстува вашиот јазик и вашите усни.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top