сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 64 ново

Тамара Тодевска покажа како „се журка“ малата Хана (видео)

Популарна пејачка Тамара Тодевска на својот инстаграм-профил објави видео на кое ја гледаме нејзината мала ќеркичка Хана како се забавува со „другарките“. Од приложеното јасно се гледа дека наследничката дефинитивно го наследила талентот за музика од славната мама.

Hana so drugarkite na žurka🙄😂😍

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top