вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Бред Пит во врска со миленичката на Холивуд (фото)

Бред Пит по разводот со Џенифер Анистон и Анџелина Џоли, се шпекулира дека е во врска со миленичката на Холивуд.

Откако го поврзуваа со многу колешки, тој е во романса со 27-годишната оскаровка и холивудска миленичка, Џенифер Лоренс.

Таа неодамна ја заврши врската со 22-години постариот продуцент.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top