вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 34 ново

Дефне ја скрати долгата црвена коса, актерката ги следи трендовите (фото/видео)

Популарната турска актерка и модел, Елцин Сангу, која ја препознаваме по улогата на Дефне од хит серијата „Вљубениот ерген“ реши да ги следи трендовите.

На премиерата на новиот филм „Време за среќа“, деновиве се појави во секси цревен коктел фустан, но во прв план се истакна нејзиниот нов имиџ, новата скратена фризура кој веднаш се забележува.

💞🌹 #elcinsangu

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Hatun Afet 😍🔥#elcinsangu #yeni

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Gala icin bu sefer Baküdeler 😍💜 #elcinsangu #barısarduc #mutlulukzamanı

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top