сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 75 ново

Нина се соблече во петтата деценија и ги распамети сите!

Пејачката Нина Бадриќ наместо да ја спакува летната гардероба за следната година, таа направи обратно.

Го наполни куферот со лесни парчиња облека и замина на Малдиви каде моментално ужива во летото.

Иако влезе во петтата животна деценија, таа изгледа прекрасно.

Нина секојдневно на Инстаграм споделува фотографии од егзотичната дестинација, па на своите следбеници им покажа и како изгледа во бикини. Разголеното издание на пејачката предизвика доста коментари и лајкови:

– Преубава, Супер изгледаш – се мал дел од комплиментите кои Нина ги заслужи за изгледот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top