вторник, 23 октомври 2018 | Вести денес: 86 ново

Болката по Нева, ја залечи со Вукан – Тамара Вучиќ ужива во мајчинството (видео)

Првата дама на Србија, Тамара Вучиќ на почетокот на својот брак со Александар Вучиќ се соочи со загубата на своето прво дете, Нева, но сега ужива во мајчинството со својот син Вукан.

Додека нејзиниот сопруг е посветен на државничките обврски, таа е посветена на Вукан.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top