сабота, 20 октомври 2018 | Вести денес: 68 ново

Ана фатена како шета со родителите и сопругот – стомачето баш се забележува! (видео)

Ана Ивановиќ е фотографирана на Палма Мајорка со родителите, сопругот Бастијан Швајнштајгер и пријателите.

Идната мајка носела сиво црна комбинација и докажала дека има врвен труднички стил.

Стомачето баш и се забележува, а Ана била опкружена со драги луѓе и била многу расположена.

Една од најпознатте трудници на Инстаграм покажа и како изгледа нејзината новогодишна елка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top